Piosfera Plakat Slider 750

Regulamin Piosfera

Świdnicki Ośrodek Kultury i Stowarzyszenie Bona Fide serdecznie zapraszają do udziału w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki „Piosfera”, który odbędzie się w dniach 12- 14 kwietnia 2013r. w Sali Teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury.

Festiwal adresowany jest do młodych wokalistów zamieszkałych na terenie całego kraju.Celem festiwalu jest promowanie uzdolnionych wokalnie dzieci i młodzieży oraz prezentacja dorobku artystycznego młodych wykonawców. Główną częścią festiwalu jest konkurs piosenki.
Podczas prób oraz koncertu konkursowego wykonawcom towarzyszyć będzie orkiestra festiwalowa.

Eliminacje do Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki „Piosfera” odbędą się w dniach 15-16 marca 2013 r. w Świdnickim Ośrodku Kultury, Klub Bolko,  Plac Grunwaldzki 11, 58-100 Świdnica. Lista kolejności przesłuchań wraz z  dokładną datą i przybliżoną godziną zostanie umieszczona na stronach internetowych organizatorów. Podczas przesłuchań Rada Artystyczna wybierze osoby zaproszone do udziału w warsztatach wokalnych oraz koncercie konkursowym. Lista osób zakwalifikowanych do udziału w warsztatach i koncercie zostanie umieszczona na stronie organizatora.

Regulamin-Piosfera

Oświadczenie-Piosfera