Patrycjusz Wróblewski Mistrzem Polski 2013

Patrycjusz Wróblewski Mistrzem Polski 2013

Kolejny zawodnik z naszego klubu zdobył medal Mistrzostw Polski. Udało to się Patrycjuszowi Wróblewskiemu w kat. 90 kg. Walka o medal była bardzo wyrównana. Warto zauważyć, iż Patrycjusz pokonał Mistrza Polski i reprezentanta Polski w tej kategorii – Adriana Krawczyka. Dzięki temu zwycięstwu Patrycjusz dostał się do reprezentacji Polski na zbliżające się Mistrzostwa Europy w Kulturystyce, które odbędą się w Mołdawii w dniach 10-13 maja 2013 r.

 

W dniu 27.04.2013 r odbyły się kolejne zawody z udziałem naszego zawodnika o Puchar Burmistrza Nowej Rudy. Startowało 11 zawodników, w tym kilku utytułowanych m in. Łukasz Kaźmierczak i Bartosz Guran. Nie było podziału na kategorie wagowe. Patrycjusz zajął bardzo dobre II miejsce.
Patrycjusz mieszka we Wrocławiu gdzie trenuje i pracuje jako trener osobisty. Wcześniej reprezentował klub Efekt Toruń, jednak zdecydował się reprezentować nasz klub, z czego jesteśmy bardzo dumni. Trzymamy kciuki za Patrycjusza i życzymy dalszych sukcesów. Odwiedź stronę Patrycjusza http://patrycjuszwroblewski.pl/