Kolejny sukces naszego klubu kulturystycznego

Kolejny sukces naszego klubu kulturystycznego

Kolejny sukces naszego klubu Stowarzyszenie Bona Fide Świebodzice. Właśnie sprawdziłem wyniki drużynowe Mistrzostw Polski w Kulturystyce w Mińsku Mazowieckim i okazało się,że zajęliśmy 9 miejsce. Warte zauważenia jest, że drużyny przed nami miały o wiele więcej zawodników.
Poniżej zrobiłem zestawienie – nazwa klubu i zajęte miejsce w klasyfikacji drużynowej, liczba zawodników, liczba medali:

  1. Olimp Zabrze 20, 12
  2. Violetta Bydgoszcz 10, 8
  3. Black & White 14, 6
  4. Sandow Legionowo 8, 4
  5. Aplauz Warszawa 11, 4
  6. PACO Lublin 10, 4
  7. Heros Ustka 7, 3
  8. Body Line Łódź 6, 1
  9. Bona Fide Świebodzice 2, 2
  10. Olimp Radom 2, 1

Pokazuje to, że mamy bardzo dobre statystyki, patrząc na to, że startowało i punktowało tylko dwóch zawodników :-) to cieszy i to bardzo.


Fitness_clipartDrogie Panie, jeżeli chcecie spróbować swoich sił na scenie w kategorii bikini fitness lub fitness sylwetkowe, zapraszamy do siłowni OSiR na zajęcia z Mateuszem Brzuchaczem. Warto przeżyć tę fajną przygodę, a przy okazji zadbać o swoje zdrowie. Wiem, że w Świebodzicach jest wiele pięknych kobiet, które mogłyby odnosić sukcesy na arenie krajowej jak i międzynarodowej :-) Czekamy również na juniorów, najbliższe zawody odbędą się  już jesienią – Mistrzostwa Polski Juniorów :-)