VI Turniej Piłki Halowej

VI Turniej Piłki Halowej

VI Turniej Piłki Halowej Ośrodków Kuratorskich Okręgu Świdnickiego i I Turniej Apelacji Wrocławskiej

23.02.2013 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Świebodzicach rozegrano VI Turniej Piłki Halowej Ośrodków Kuratorskich Okręgu Świdnickiego i I Turniej Apelacji Wrocławskiej o nagrodę główną Dyrektora Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu i Puchar Burmistrza Miasta Świebodzice. Zawody uroczyście otworzyli Wiceprezes Sądu Rejonowego w Świdnicy Sędzia Sądu Rejonowego Maria Kruźlak i Dyrektor OSiR Świebodzice Janusz Zieliński.

IVhalowa1

W turnieju wzięło udział 11 drużyn: z Wałbrzycha, Świebodzic, Świdnicy, Kluczborka, Kędzierzyna Koźla, Ząbkowic i Ziębic. Turniej wygrała drużyna ze Świebodzic, która otrzymał czek na 3000 zł, medale i puchar. Drugie miejsce zajął zespół ze Świdnicy, który otrzymał czek na 2500 zł, medale i puchar. Trzecie miejsce zajęła drużyna z Kluczborka, która otrzymał czek na 2000 zł, medale i puchar. Wszyscy uczestnicy otrzymali paczki ze słodyczami. Królem strzelców turnieju został zdobywca 10 bramek Łukasz Mordecki ze Świebodzic, najlepszym bramkarzem turnieju uznano Jakuba Szkudlarka ze Świdnicy.

IVhalowa2

Nagrody zwycięzcom wręczali: Burmistrz Świebodzic Bogdan Kożuchowicz, Wiceprezes Sądu Rejonowego w Świdnicy SSR Maria Kruźlak, Dyrektor Sądu Rejonowego w Świdnicy Renata Makowiecka, Dyrektor Sądu Okręgowego w Świdnicy Artur Moneta, Kurator Okręgowy Sądu Okręgowego w Świdnicy Ewa Zarazik, Zastępca Dyrektora Sądu Okręgowego w Świdnicy Jolanta Tłoczek, Z-ca Kuratora Okręgowego Sądu Okręgowego w Świdnicy Anna Wielgus. Na turnieju obecni byli Radni Miasta Świebodzice: Łukasz Kwadrans – pomysłodawca i organizator turnieju oraz Krystian Wołoszyn i Dariusz Sklany.

IVhalowa3

Galeria zdjęć na stronach OSIR Świebodzice